Portale epaveldas.lt yra trys pagrindinės vartotojų grupės: portalo vartotojai, registruoti vartotojai ir administratoriai. Išoriniai vartotojai – portalo vartotojai ir registruoti vartotojai.
        Portalo vartotojai – tai išoriniai vartotojai, besinaudojantys epaveldas.lt portalu. Jie gali vykdyti Lietuvos kultūros paveldo objektų bei tezaure paieškas, rezervuoti darbo vietas didelės raiškos vaizdų peržiūrai, vertinti kultūros paveldo objektus, dalytis jų nuorodomis su draugais bei kolegomis per socialinius tinklus bei el. paštu, peržiūrėti viešai pateikiamą informaciją.
        Registruoti vartotojai – tai vartotojai, kurie yra užsiregistravę portale. Jiems suteikiamos visos portalo vartotojų bei kitos teisės:
          -  kurti sau aktualių kultūros paveldo objektų kolekcijas ir įkelti jas į tinklalapį „Mano katalogas“;
          -  kurti žymas;
          -  pasikeisti registracijos metu pateiktą informaciją. 
        E. paslaugos administratorius – administratorius, atsakingas už elektroninės paslaugos konfigūraciją bei užsakymų valdymą.
        Sistemos administratorius – administratorius, atsakingas už viso portalo ir jo komponentų administravimą. Turi teisę redaguoti portalo turinį, kurti ir redaguoti DUK skyrelį, peržiūrėti portalo lankomumą bei objektų statistiką, tvarkyti partnerių informaciją ir kt.